Feedback
Panel BOK
Feedback
Poczta
Feedback Feedback

O nas

Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy

Petroinform.net to profesjonalny dostawca internetu oraz usług telekomunikacyjnych w Krakowie z 40-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej i w 100% polskim kapitałem. Rozwój technologii oraz IT zmieniały oblicze firmy na przestrzeni lat, ale niezmiennie pragniemy zapewni naszym klientom szybkie, tanie i bezawaryjne połączenie ze światem z użyciem najnowszych technologii, w tym sieci światłowodowej, ethernet, oraz bezprzewodowej dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Nasze usługi dla Ciebie, Twojego domu i Twojej firmy

Pragnąc sprostać wszystkim potrzebom i wymaganiom naszych klientów poszerzyliśmy usługi o bogatą ofertę telewizyjną, tanią telekomunikację VoiP, a także bezpieczny hosting internetowy. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli korzystać w pełni ze wszelkich nowości technologicznych.

Infrastruktura sieciowa Petroinform.net

Jako nieustająco rozwijająca się firma informatyczna inwestujemy w sprawdzone od lat rozwiązania takich producentów jak Dasan, Mikrotik, APC, Fibrain oraz Ubiquiti, aby w Twoim domu lub firmie działało stałe, bezawaryjne połączenie z internetem o wysokich parametrach. Dzięki zastosowaniu niezawodnych urządzeń i stacji bazowych gwarantujemy najwyższe prędkości na czterech niezależnych łączach o przepustowości 10 Gb/s w stale powiększanej infrastrukturze sieci światłowodowej.

Filozofia firmy

Cechuje nas bogate doświadczenie, elastyczność w działaniu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wierzymy, że jest on najważniejszy, a jego zadowolenie jest głównym priorytetem i wyznacznikiem sukcesu naszej firmy, dlatego kadra specjalistów i techników nieustannie dba o zapewnienie najlepszych usług telekomunikacyjnych i informatycznych przy najniższych cenach w całym Krakowie.

Partnerzy petroinform

Zobacz z kim współpracujemy i dla kogo świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu teleinformatyki.